header gwb

Logo GWB blauw

Bedrijventoernooi GWB            
                     
Poule 1            
L.A.W. Tol            
A.D.S. van der Oost            
Eleqtron            
Weeda hefbruggen service            
                     
Poule 1 - Groepsfase            
Aanvang: Veld:            
10:30-10:50 1-A L.A.W. Tol - Weeda hefbruggen   -   Jillart    
10:30-10:50 1-B A.D.S. van der Oost - Eleqtron   -   Jochem    
                     
11:20-11:40 1-A Eleqtron   L.A.W. Tol   -   Jillart    
11:20-11:40 1-B Weeda hefbruggen   A.D.S. van der Oost   -   Jochem    
            -      
12:10-12:30 1-A A.D.S. van der Oost - L.A.W. Tol       Jillart    
12:10-12:30 1-B Weeda hefbruggen - Eleqtron   -   Jochem    
                     
                     
Poule 2            
It's me            
Troost Machinehandel & Techniek            
Cafe de Pitbox            
Timmer- & onderhoudsbedrijf Harmeling            
                     
Poule 2 - Groepsfase            
Aanvang: Veld:            
10:55-11:15 1-A It's me - Cafe de Pitbox   -   Nico    
10:55-11:15 1-B Troost  - Harmeling   -   Jan vd Velden  
                     
11:45-12:05 1-A Harmeling   It's me   -   Nico    
11:45-12:05 1-B Cafe de Pitbox   Troost    -   Jan vd Velden  
            -      
12:35-12:55 1-A Troost  - It's me       Nico    
12:35-12:55 1-B Cafe de Pitbox - Harmeling   -   Jan vd Velden  
                     
PAUZE      
                     
Vervolg            
13:30-13:50 1-A Nummer 1 poule 1 - Nummer 2 poule 2   -   Wedstrijd 1   Jillart
13:30-13:50 1-B Nummer 2 poule 1 - Nummer 1 poule 2   -   Wedstrijd 2   Jochem
                     
13:55-14:15 1-A Nummer 3 poule 1 - Nummer 4 poule 2   -   Wedstrijd 3   Nico
13:55-14:15 1-B Nummer 4 poule 1 - Nummer 3 poule 2   -   Wedstrijd 4   Jan vd Velden
                     
14:30-14:50 1-A Verliezer wedstrijd 1 - Verliezer wedstrijd 2   -   Jochem    
14:30-14:50 1-B Verliezer wedstrijd 3 - Verliezer wedstrijd 4   -   Nico    
                     
14:55-15:15 1-A Winnaar wedstrijd 1  - Winnaar wedstrijd 2   -   Jan vd Velden  
14:55-15:15 1-B Winnaar wedstrijd 3 - Winnaar wedstrijd 4   -   Jochem